info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Oleśnica - balustrady całoszklane

 

 

Kilka tygodni temu wykonywaliśmy zlecenie w prywatnym domu w Oleśnicy. Robiliśmy balustrady całoszklane w listwie i na rotulach.

Balustrady były standardowymi balustradami całoszklanymi. Te na górze schodów były mocowane za pomocą systemowych profili aluminiowych. A na schodach za pomocą rotul ze stali nierdzewnej.

Jako, że zajmujemy się produkcją i montażem takich balustrad od wielu lat, nie przysporzyły one nam dużych problemów. Jedyna trudność wystąpiła w przypadku balustrady na schodach. Przez to, że tafla szkła była mocowana do drewnianych stopni, których konstrukcja nie zostawiała dużo miejsca na rotule, schody musiały być bardzo dokładnie wymierzone. Szkło zamawiamy już wycięte na wymiar, z wywierconymi otworami i wyszlifowanymi krawędziami. Nie ma możliwości na docięcie szkła “na miejscu”. Jeśli szyba miała by otwory wywiercone w innym miejscu o centymetr, cała tafla byłaby do wyrzucenia.

Pomimo tych trudności udało nam się zamontować balustradę bez problemów, a efekty naszej pracy widać na poniższych zdjęciach.

.

 

olesnica balustrady caloszklane 01

 

olesnica balustrady caloszklane 02

 

olesnica balustrady caloszklane 03

 

olesnica balustrady caloszklane 04

 

olesnica balustrady caloszklane 05

 

olesnica balustrady caloszklane 06

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289