info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Krosno Odrzańskie - schody ze stali nierdzewnej

 

 

W zeszłym miesiącu wykonywaliśmy dosyć nietypowe dla nas zlecenie. Schody ze stali nierdzewnej. Te schody znajdowały się w małej galerii handlowej w centrum Krosna Odrzańskiego.

Do zrobienia były: konstrukcja schodów z profili ze stali nierdzewnej, stopnie z blachy aluminiowej ryflowanej, balustrada ze stali nierdzewnej oraz krótka poręcz montowana do ściany, również ze stalowego profilu.

Konstrukcje schodów, żeby zapewnić większą stabilność, musieliśmy zrobić z dosyć solidnych profili, bo o grubości aż 3 mm. Przez c elementy schodów były dosyć ciężkie i sprawiły nam trochę trudności podczas montażu. Powierzchnia stopni była zrobiona z blachy aluminiowej mocowanej na nity, tutaj akurat nie było dużych trudności z ich montażem. Musieliśmy użyć nitów w tym przypadku, ponieważ stal nierdzewna i aluminium mają inne temperatury topnienia i nie da się ich zespawać razem, przynajmniej nie w estetyczny sposób. Pozostała część montażu to balustrady ze stali nierdzewnej, co przez nasze doświadczenie z tego typu konstrukcjami, nie było żadnym problemem.

Efekt naszych prac widać na załączonych zdjęciach. Mi osobiście takie rozwiązanie schodów bardzo się podoba i wyróżnia się od schodów zwykłych, betonowych.

 

 

Krosno odrzanskie schody ze stali nierdzewnej 01

 

Krosno odrzanskie schody ze stali nierdzewnej 02

 

Krosno odrzanskie schody ze stali nierdzewnej 03

 

Krosno odrzanskie schody ze stali nierdzewnej 04

 

Krosno odrzanskie schody ze stali nierdzewnej 05 

 

 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289