info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Berlin – balustrada całoszklana z poręczą ze stali nierdzewnej 

 

Ostatnią naszą realizacją był montaż balustrad za granicą – dokładnie w Berlinie. Zamówienie składało się z balustrad całoszklanych, część z poręczą, część bez, oraz samodzielnych poręczy ze stali nierdzewnej o profilu kwadratowym. W kształcie kwadratu były również poręczę montowane na taflach szkła

To było nasze największe zamówienie balustrad całoszklanych na schody jakie mieliśmy do tej pory, aż sześć biegów schodów po dwie szyby na prawie każdy z nich. Dodatkowo ponad dziesięć szyb poziomych i trzy długie na zakręcie schodów na drugim piętrze. Razem wychodzi prawie trzydzieści szyb, każda z nich ważąca ok 70-80 kg. To wszystko sprawiło, że montaż był dla nas niemałym wyzwaniem.

Balustrady całoszklane są coraz popularniejszym rozwiązaniem na zabezpieczenie schodów i balkonów. Z ilości zamówień jakie dostajemy można z dużą trafnością wywnioskować, że takie balustrady są obecnie modne. W sumie łatwo można się domyślić, dlaczego tak jest. Pomimo tego, że są trochę droższe od standardowych balustrad, nadrabiają swoją cenę w prostocie i efektowności wyglądu. Co widać na poniższych zdjęciach z naszego ostatniego montażu.

 

 

Berlin balustrady caloszklane 01

 

Berlin balustrady caloszklane 02

 

Berlin balustrady caloszklane 03

 

Berlin balustrady caloszklane 04

 

Berlin balustrady caloszklane 05

 

Berlin balustrady caloszklane 06

 

Berlin balustrady caloszklane 07

 

Berlin balustrady caloszklane 08

 

Berlin balustrady caloszklane 09

 

Berlin balustrady caloszklane 10 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289