info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Gdynia – balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej

 

 

Jakiś czas temu, przy okazji innego montażu w tych okolicach, wyposażyliśmy w balustrady mały balkon.

Balustrada została zrobiona z profili okrągłych, z przodu balkonu wygięte w łuk. Sześć wypełnień poziomych zakończonych ozdobną kulą.

Co ciekawe na początku balustrada miała posiadać 5 wypełnień, ale już w trakcie montażu klient zdecydował, że przestrzeń pomiędzy najniższym wypełnieniem a krawędzią balkonu jest za duża (zwłaszcza dla małych dzieci). Jako, że balkon jest ze stali nierdzewnej, żadnym problemem nie było dospawanie dodatkowej rurki, która nie była wcześniej zaplanowana.

Taka sytuacja nie była by możliwa w przypadku balustrady ze zwykłej stali. Balustrady ze zwykłej stali węglowej po wyspawaniu muszą być ocynkowane i pomalowane proszkowo, więc nie da się na miejscu jej zmodyfikować. Jeśli klient chciałby coś zmienić, cała balustrada musiałaby być wysłana do produkcji oraz ponownie cynkowana i malowana. Koszt takiej operacji pewnie podwoiłby kwotę takiego zamówienia.

Balkon ładnie komponuje się z resztą budynku (co zresztą widać na poniższych zdjęciach), nawet pomimo tego, że elewacja nie jest jeszcze skończona.

 

 Gdynia balustrady balkonowe 01

 

 Gdynia balustrady balkonowe 02

 

 Gdynia balustrady balkonowe 03

 

 Gdynia balustrady balkonowe 04

 

 Gdynia balustrady balkonowe 05

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289