info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Poznań – balkony ze stali nierdzewnej w hotelu

 

 

W ostatnim miesiącu razem z naszą ekipą monterską odwiedziliśmy Poznań, jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce.

Na peryferiach Poznania mieliśmy wykonać pomiary dla nowo-powstałego budynku hotelowego. Zlecenie dotyczyło wykonania solidnych balustrad zabezpieczających balkony na dwóch piętrach domu.

 

Razem z klientem wybraliśmy balustrady ze stali nierdzewnej o profilu okrągłym. Wykonane ze stali kwasoodpornej balustrady są niezwykle trwałe i odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Druga zaletą jest estetyka i prosta pielęgnacja. Wybrany typ balustrad świetnie komponuje się z budynkiem o klasycznym stylu. Dodają mu nowoczesnego charakteru i elegancji.

 

Dodatkowo oprócz balkonów zabezpieczaliśmy okna tarasowe balustradami, w stylu francuskim. Typ balustrad wybrany dla tych skromniejszych balkonów to również balustrady o profilu okrągłym wykonanych ze stali kwasoodpornej.

 

Po pomiarach, dwa tygodnie później wróciliśmy do Poznania zamontować zaprojektowane i utworzone wcześniej balustrady. Prace przebiegły zgodnie z planem, a ich efekty możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

 

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 1

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 2

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 3

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 4

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 5

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 6

 

Poznań balkony ze stali nierdzewnej 7 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289