info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Elementy wykończeniowe jak i dekoracyjne w budynkach oraz obiektach o różnym przeznaczeniu maja duże znaczenie zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetycznego wyglądu w tym celu potrzebujemy nowoczesnych materiałów budowlanych, które pomogą nam poprawić wygląd naszego otoczenia. Abyśmy osiągnęli ten cel możemy wykorzystać do tego celu konstrukcje wykonane ze stali nierdzewnej takie jak schodów, balustrad czy zadaszeń które wzbogaca wygląd naszych budynków. Biura projektowe cały czas prześcigają się w projektowaniu nowych kompozycji balustrad czy wzorów schodów.

 

Wszystkie te zmagania maja na celu wzbogacenie naszego szarego miejskiego krajobrazu to też, dlatego konstrukcja schodów oraz balustrad zyskują coraz bardziej ekstremalny i futurystyczny wygląd który wzbogaca swoim pięknem nasze szare mało stylowe przestrzenie miejskie. Chcesz zmienić wystrój swojego domu na całkiem nowy? A może chcesz tylko jakiś małych lecz znaczących zmian? Świetnie trafiłeś u nas znajdziesz to czego szukałeś.

 

Mamy do zaoferowania bariery stalowe na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, bariery szklane a także drewniane, w różnych rozmiarach wzorach i kolorach .Dzięki zastosowaniu naszych wyrobów zmienisz swój dom, tak że sam będziesz zdziwiony ale również nieziemsko zadowolony. Jeśli masz jakiś pomysł my go zrealizujemy , jeśli brak ci koncepcji my ci ją podsuniemy, wspólnie ustali wszystkie szczegóły, omówimy wszystkie możliwości tak aby twój dom cieszył wyglądem , ale także by był bardzo praktyczny , oraz bezpieczny. Przy niewielkim nakładzie pracy z twojej strony będzie on służył ci wiele długich lat.

 

Nie czekaj odwiedź nas jak najszybciej, byśmy mogli zabrać sie za pracę i pomóc ci zmienić otoczenie twojego domu , tak by sąsiedzi zielenieli z zazdrość, i by twoja rodzina czuła sie bezpiecznie. Nam możesz zaufać. 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289