10 lat doświadczenia Balustrady do samodzielnego montażu Firma godna zaufania

Polska to prężnie rozwijający się plac budowy zewsząd powstają nowe budynki, których nowoczesne bryły oraz eleganckie elewacje zachwycają nas swoją kolorowa różnorodną stylistyką. Najciekawsze i najbardziej ekscytujące architektoniczne konstrukcje to centra handlowe, biurowce, oraz budynki użyteczności publicznej. W tych konstrukcjach zewnętrzne elewacje to zazwyczaj duże przeszklone kompozycje połączone ze stalą nierdzewną. Jednak dopiero wnętrza tych budynków prezentują nam swoje wspaniałe elewacje wewnętrzne, którymi są schody i balustrady zazwyczaj zaprojektowane przez najlepszych projektantów z dziedziny metaloplastyki.

 

Aby takie schody i balustrady prezentowały się nad wyraz efektownie tworzone są kompozycje, łączące w jednej konstrukcji wiele różnych materiałów, które samodzielnie świetnie się prezentują a w mieszanych kompozycjach zapierają dech w piersi. Kompozycja taka może zawierać elementy takie jak schody wykonane w całości z naturalnego granitu lub stalowy stelaż schodów z granitowymi czy szklanymi stopniami zakończone nierdzewna przeszklona balustradą której poręcz wykończona będzie drewnem.

 

Wykonana w ten sposób balustrada to niesamowite dopełnienie całości pod względem stylistycznym jak i estetycznym. Jednak nie możemy zapomnieć o zabudowie wielo mieszkaniowej, które kiedyś były budowane z szarej i nijakiej wielkiej betonowej płyty. Teraz to już przeszłość, ponieważ elewacje takiej zabudowy są estetyczne oraz pięknie wykończone szarość i nijakość zastąpiły kolorowe kompozycje fasad. Metalowe balustrady zastąpiły przeszklone balustrady ze stali nierdzewnej dodatkowo upiększając i zwiększają estetykę blokowisk, które niegdyś straszyły swym wyglądem a teraz cieszą swoją estetyką.