info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Polska to prężnie rozwijający się plac budowy zewsząd powstają nowe budynki, których nowoczesne bryły oraz eleganckie elewacje zachwycają nas swoją kolorowa różnorodną stylistyką. Najciekawsze i najbardziej ekscytujące architektoniczne konstrukcje to centra handlowe, biurowce, oraz budynki użyteczności publicznej. W tych konstrukcjach zewnętrzne elewacje to zazwyczaj duże przeszklone kompozycje połączone ze stalą nierdzewną. Jednak dopiero wnętrza tych budynków prezentują nam swoje wspaniałe elewacje wewnętrzne, którymi są schody i balustrady zazwyczaj zaprojektowane przez najlepszych projektantów z dziedziny metaloplastyki.

 

Aby takie schody i balustrady prezentowały się nad wyraz efektownie tworzone są kompozycje, łączące w jednej konstrukcji wiele różnych materiałów, które samodzielnie świetnie się prezentują a w mieszanych kompozycjach zapierają dech w piersi. Kompozycja taka może zawierać elementy takie jak schody wykonane w całości z naturalnego granitu lub stalowy stelaż schodów z granitowymi czy szklanymi stopniami zakończone nierdzewna przeszklona balustradą której poręcz wykończona będzie drewnem.

 

Wykonana w ten sposób balustrada to niesamowite dopełnienie całości pod względem stylistycznym jak i estetycznym. Jednak nie możemy zapomnieć o zabudowie wielo mieszkaniowej, które kiedyś były budowane z szarej i nijakiej wielkiej betonowej płyty. Teraz to już przeszłość, ponieważ elewacje takiej zabudowy są estetyczne oraz pięknie wykończone szarość i nijakość zastąpiły kolorowe kompozycje fasad. Metalowe balustrady zastąpiły przeszklone balustrady ze stali nierdzewnej dodatkowo upiększając i zwiększają estetykę blokowisk, które niegdyś straszyły swym wyglądem a teraz cieszą swoją estetyką.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289