info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Planując budowę wymarzonego domu musimy uwzględnić parę istotnych szczegółów takich jak nowoczesny czy też klasyczny design naszego wyśnionego gniazdka. Od tego będzie zależało całe późniejsze wykończenie naszych wnętrz przykładowo nasze schody ibalustradynie muszą być to zwykle drewnianeschody i balustrady. Tu możemy popuścić wodze fantazji i stworzyć swoistego rodzaju unikalne dzieło sztuki wykonane przez specjalistów z dziedziny metaloplastyki. W Budowie i realizacji naszego dzieła sztuki użytkowej przychodzą nam z pomocąbalustradyoraz schody.

 

Balustradyi schody w naszym otoczeniu to nie tylko zabezpieczenie, ale także element dekoracyjny fasad zewnętrznych jak i wewnętrznych. Większość ludzi uważa za stylowe i eleganckie kutebalustradyjednakżebalustradywykonane ze stali nierdzewnej są równie efektowne a nawet bardziej eleganckie i świetnie komponujące się z każdym wnętrzem. Każda poręcz czybalustradapowinna być dobrana indywidualnie do rodzaju lokalu oraz wystroju wnętrz. A neutralny wyglądbalustradze stali nierdzewnej zapewni nam dobre wkomponowanie do każdego rodzaju pomieszczeń czy fasad. Poniżej jest przedstawionych kilka innowacyjnych przykładów sztuki użytkowej, które są unikatowe i niepowtarzalne stylistycznie konstrukcje.

 

Jest to ekstrawagancko wykonana klatka schodowa, która wznosi na wyżyny poziom sztuki użytkowej a to dzięki unikalnym spiralnym schodom w których użyto rzeźbioną stal połączona z naturalnym drewnem oraz szkłem które tworzą nowoczesny i majestatyczny wygląd. schody można dostosować do każdej przestrzeni w formie spirali lub prostym a także kombinacji spirali oraz prostych elementów taka konstrukcja to niesamowity efekt wizualny mający wpływ na całą charakterystykę budynku.

 

balustrady

 

To wyjątkowe kręcone schody po których każdy krok przeniesie cie w nowoczesny świat. Każdy stopień w kształcie trójkąta wypełniony wiórami oraz trocinami prezentowanymi za szklana taflą. Poręcz otaczająca schody co zapewnia solidne podparcie w trakcie poruszania w górę i w duł. Ta smukła elegancka konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem dla otwartych przestrzeni oferując dobra widoczność. Te spiralne schody przeniosą cie do unikalnej nowoczesnej artystycznej architektury.

 

balustrady

 

Samonośne schody wykonane z włoskiego szkła oraz stali będą cie unosić w powietrzu co najmniej tak będzie to wyglądać przy poruszaniu się po tych schodach. Ten nowoczesny projekt schodów charakteryzuje lekkość wyglądu. Przejrzyste stopnie wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła. które jest mocowane bezpośrednio do ściany za pomocą stali chromowanej lub polerowanej. Poręcz wykonana z hartowanego laminowanego szkła oferując dodatkowe podparcie które nie zaburza wolnej przestrzeni. Ta nowoczesna konstrukcja idealnie prezentuje się w apartamentach oraz loftach a nawet jako element nowoczesnej architektury w tradycyjnym domu.

 

balustrady

 

Rozkwitający dom to kwiatowa inspiracja dekoracyjnej kolekcji schodów oraz wyposażenia. Umieszczając wysokiej jakości tkaniny pomiędzy płytami z hartowanego szkła stworzono schody które dają wrażenie rozkwitającego ogrodu w naszym mieszkaniu. Dzięki wykorzystaniu oryginalnej estetyki schodów, kolekcja ta daje nowe stylistyczne interpretacje przestrzeni mieszkalnych. Te delikatne bukiety nie sąograniczone tylko do schodów ale także oferowane są rozmaite dodatki dekoracyjne z motywami zieleni. Dostępne są również akcesoria takie jak wazony czy krzesła wykonane z włókna szklanego ozdobione delikatnymi wzorami.

 

balustrady

 

Ten wspaniały projekt architektoniczny schodów to idealny przykład jak sztuka staje się funkcjonalna. Twórca tej rzeźby postarał się by była ona praktyczna ale zarazem urzekała swoim pięknem. Kręcone schody w kształcie spirali powstały po przez połączenie dwóch spiral w jedna na zewnątrz oraz wewnątrz dając solidne sztywne wsparcie dla stopni. jest szeroka baza stali która może został użyta do produkcji tych schodów takich jak stal nierdzewna, brązu czy stali chromowanej. Możliwe jest także wykończenie metalu poprzez polerowanie, szczotkowanie, utlenianie czy pokrywanie stali miedzią, mosiądzem, chromem czy tez bardziej luksusowo zlotem lub srebrem. Ten spiralny projekt schodów pochwalić można za piękność formy która wije się w gore podczas gdy delikatna poręcz otacza całą konstrukcje.

 

 

Te piękne schody powstały poprzez osadzenie drewnianych stopni w taflach szkła. Poruszając się po tych schodach daje wrażenie unoszenia się w powietrzu. Rzeźba schodów sprawia wrażenie iż stopnie lewitują w przestrzeni. Pływające schody to stylowy projekt idealnie nadający się do minimalistycznych nowoczesnych stylistycznie lokali. Co pozwala na zachowanie przejrzystości i wszechstronności każdego mieszkania.

 

 

Schody jako element sztuki użytkowej to niesamowity pomysł na dekoracje naszych wnętrza w dzieło sztuki. Te Schody są niczym innym jak spektakularne połączenie nowoczesnej architektury ze sztuką, oferują niezwykłe zestawienie przeciwieństw jest to kompozycja zimnego cementu i metalu z ciepłem naturalnego drewna, wyniku tego zestawienia uzyskaliśmy wspaniały wygląd. Te proste jednakże kręcone schody z drewnianymi stopniami to nowy wzór klasycznej współczesnej architektury i całkowitej awangardy w stylistyce wnętrz. Schody te to pomysł na dodatkowa inspiracje stylistyczna naszego domu w najnowszych trendach.

 

balustrady

 

Przepiękny wystrój celem do odpowiedniego dostosowania naszego mieszkania do naszych potrzeb. W dążeniu do tego celu pomogą nam modułowe schody które ułatwią nam poruszanie się po naszym domu. Dzięki integralności oraz smuklej linii schody zachowują lekkość konstrukcji a zarazem zachowują swoja funkcjonalność. Konstrukcja ma możliwość regulacji pionu i uproszczony sposób montażu a to wszystko umożliwia nam instalacje w ciasnych miejscach. To wspaniała interpretacja koncepcji modułowej zakończoną delikatnym zakrętem u dołu schodów elegancko łączy się ze współczesna architektura.

 

 

Wszyscy z nas maja mniejszy lub większy sentyment do spiralnych schodów. jest to połączenie pięknej formy z funkcjonalnością w niezwykle popularnej konstrukcją spirali. Okrągła forma biegnie wokół centralnego słupa umocowanego do posadzki oraz stropu dając stabilne mocowanie całej konstrukcji. Klasyczne odwołanie spiralnej konstrukcji jest logiczną opcja dla miejskich mieszkań ściśniętych na małej przestrzeni. Ta konstrukcja oferuje uniwersalne mocowanie kolumny oraz poręczy z trzema rozmiarami stopni 120, 140 i 160cm. Ich estetyka idealnie pasuje do każdej powierzchni mieszkalnej a szeroka gama akcesoriów zapewni nam niesamowity efekt.

 

balustrady

 

To genialny projekt schodów w skali mini filozofia tego pomysłu jest zrobienie miejsca gdzie go niema. Zachęcamy do wykorzystania tych schodów w ciasnych mieszkaniach. Elegancki wygląd mini schodów oraz specjalnie ukształtowane stopnie zapewniają komfort i stabilność użytkowania a jednocześnie nie zabierają cennej przestrzeni użytkowej.

 

balustrady

 

Ten nowoczesny projekt schodów można wykorzystać do każdego wystroju wnętrz dodając Świerzy oddech do standardowej konstrukcji schodów. Ten unikalny wysokiej jakości model składa się z najlepszych dostępnych materiałów i został skonstruowany przez najwybitniejszych rzemieślników. trwale elementy ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność i bezpieczeństwo jednocześnie przyciągając wzrok swoim eleganckim, nowoczesnym estetycznym wygładem. Stalowa konstrukcja schodów daje wrażenie masywności a smukłe stopnie wzmacniają ich wyrafinowany wygląd.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289