info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Stalowe bariery ochronne, do czego nam służą w życiu codziennym? A wiec służą nam one między innymi do ochrony przed tym abyśmy nie spadli ze schodów, aby nasze dzieci i zwierzęta mogły bezpiecznie się bawić , bez obawy o to że spadną z tarasu, balkonu, czy schodów. , przy tym pięknie ozdabiają nasze domy ,ogródki, balkony oraz taras jak również biura ,czy obiekty publiczne. Więc mają one funkcję ochronną, jak i również estetyczną, przy czym naprawdę nie wymagają wielkich nakładów pracy przy sprzątaniu.

 

Mają one różne kształty jak również kolorystykę więc spokojnie obierzemy odpowiednie balustrady do naszego obecnego dizajnu mieszkania, ogródka itd, przy czym zmienimy go na lepszy , piękniejszy oraz bezpieczniejszy, jeśli dodamy odrobinę drewna będziemy mieli klasyczny styl, a jeśli odrobinę szkła nowoczesny.

 

Wbrew pozorom szkło stosowane przy balustradach jest bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania jak również łatwe w czyszczeniu, nie wymaga specjalnych środków wystarczy ściereczka z odrobiną delikatnego detergentu.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289