info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Poświęćmy teraz chwilkę czasu na nasz ogród, zastosujmy w nim kilka elementów balustrad nierdzewnych , uruchommy nasza wyobraźnie , stwórzmy w nim wspaniały cieszący oko świat z balustrad ,a zarazem bardzo bezpieczny, chroniący nas przed intruzami, jak również chroniący nasze dzieci. Kolor balustrady musi być d brany do dizajnu naszego budynku ,czy altanki.

 

Pomyślmy nad tym jaka wysokość będzie odpowiednia , aby uchroniła nasze największe skarby, czyli dzieci, dodatkowo rozważmy szerokości między słupkami, dobierzmy odpowiednie kształty i mamy krainę jak z bajki. Piękną cieszącą nie tylko nasze oko ale także sąsiada, jak również bezpieczną, w której spokojnie i bez obawy będziemy mogli zostawić nasze maluszki.

 

Dodatkowo pomyślmy nad pięknym ogrodzeniem ze stali nierdzewnej, i już mamy swój wymarzony, jedyny, niepowtarzalny Azyl, do którego z przyjemnością i bez obaw zaprosimy swoich znajomych, sąsiadów, A jeśli będziemy dbać o nasze balustrady , czyli od czasu do czasu przetrzemy je ściereczka z odrobiną delikatnego detergentu będą nas cieszyły swoim wyglądem przez długie lata.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289