info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Głównym zadaniem balustrad jest ochrona naszego życia oraz zabezpieczenie nas przed upadkami ze schodów i tym podobnym. Dlatego też powinniśmy zwrócić uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element składający się na balustradę. Elementy te powinny być fachowo wykonane i tworzyć solidną całość z innymi składowymi elementami takimi jak : poręcze, słupki, kończąc na śrubach i dobrym solidnym mocowaniu co daje nam gwarancję komfortowego i wieloletniego korzystania. Elementy te są odporne na działanie warunków atmosferycznych, sprawiają, że nasze podwórka oraz mieszkania nabierają bajkowego wręcz wyglądu.

 

Źle zrobione balustrady mogą być tragiczne w skutkach dla użytkowników np. Źle zamontowana balustrada może odpaść, zbyt duże odległości między słupkami gdy mamy małe dziecko które wszędzie się wciśnie może spowodować upadek z dużej wysokości. Dla tego przy wyborze jak również przy montowaniu powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dokładność mocowania jak również na odległość między słupkami. Jednak balustrady mają także swój urok , piękniejszą stronę medalu , mianowicie polepszają wygląd naszego mieszkania czy ogrodu. Balustrady są bardzo trwałe oraz wygodne w utrzymaniu, na podwórku można je opłukać wężem ogrodowym , w domu przetrzeć wilgotną ściereczka. Balustrady ze stali nierdzewnych możemy spotkać w wersji polerowanej, szlifowanej lub matowej.

 

Skład chemiczny stosowane w jej produkcji zapewnia wyrobom szczególnie wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i chemiczne. Zanim zdecydujemy się na zakup balustrady weźmy pod lupę parę bardzo ważnych czynników, takich jak: Miejsce zastosowania , mianowicie jeśli będzie to miejsce publiczne , będzie narażone na bardzo częsty kontakt z atmosferą jak również z czynnikiem ludzkim, a więc będziemy musieli zastosować tu bardziej odporna oraz trwałą balustradę ze stali nierdzewnej . która będzie wandalom odporna i nie będzie wymagała praktycznie żadnej konserwacji czy też naprawy . Balustrady są wspaniałymi elementami zdobiącym nasze mieszkania , ogródki, domy , jak również spełniają bardzo praktyczną funkcję ułatwiającą nam wszystkim życie. Pomyślmy co by nas spotkało gdy byśmy musieli się wspinać po schodach nie posiadających balustrady na 4 piętro zapewne było by nam bardzo ciężko się poruszać , gdyż przyzwyczailiśmy się do tego że w balustradzie mamy solidne oparcie dla naszych rąk.

 

Obecnie firmy produkujące balustrady posiadają szeroką gammę kolorów , wzorów, jak również motywów umieszczanych na wewnętrznych stronach balustrad co daje nam możliwość stworzenie przepięknych , niepowtarzalnych kształtów, wystarczy tylko uruchomić nasza wspaniałą niezawodną wyobraźnię. Balustrady są obecne w naszym życiu na każdym kroku. Pełnią role poręczy, ozdabiają nasze ogrody mieszkania, podwórka. Cieszą oko swoim wyglądem ,estetyką , jak również różnorodnością wykonania, oraz kolorystyką. Dobrze dobrany wzór jak również kolor mogą zamienić nasze stare mieszkanko, czy podwórko w całkiem nowe bajkowe estetyczne a przede wszystkim wygodne w utrzymaniu . A zatem jeśli chcemy mieć wypasione podwórko, balkon czy też mieszkanko, pomyślmy o balustradach ze stali nierdzewnych, mogą być również z dodatkiem szkła czy też drewna.

 

Stal nierdzewna, cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swą elegancję, jak również Łatwość utrzymania czy spełnienie wszelkich wymogów stawianych przez najwybitniejszych architektów, ponieważ prze długie lata zachowuje wygląd jak nowa, przy małym nakładzie pracy.Dzięki swoim właściwością stal nierdzewna odporna jest na zarysowania i wgniecenia , przez co tak chętnie jest stosowana w miejscach publicznych. Mam nadzieję że obudziliśmy państwa ciekawość , oraz że skorzystają państwo z naszych porad.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289